دانلود قسمت سوم سریال خاتون

درباره قسمت سوم سریال خاتون

سامانه قانونی و رسمی دانلود قسمت سوم سریال خاتون

1- هر یک از فایل ها بر روی سرورهای داخل ایران و با لینک مستقیم و بالاترین سرعت دانلود شما در دسترس شما قرار خواهد گرفت.
2- این فایل ها به صورت رسمی و قانونی توسط شرکت پخش کننده سریال جیران آپلود و در اختیار شما قرار گرفته اند.
3- مصرف اینترنت برای خرید قانونی از سرورهای داخل کشور به صورت نیم بها محاسبه می گردد. 
4- برای رد دین قسمت هایی از سریال که به صورت غیر رسمی و به اصطلاح رایگان دانلود کرده و تماشا کرده اید کافیست محصول مورد نظر را در سایت انتخاب کرده و یک نسخه از آن خریداری کنید.
5- جهت حمایت و ارتقاء کیفیت تولید آثار شبکه نمایش خانگی از مشاهده این آثار از طریق سایت ها و سامانه های غیر قانونی و غیر رسمی خودداری فرمایید.
6- پشتیبانی خرید: در صورت نیاز از طریق یکی از روش‌های زیر با پشتیبانی تماس بگیرید
* تماس تلفنی 09022018555
* ارسال پیام به آدرس تلگرام  @srmweb

زمان تقریبی دانلود قسمت سوم سریال خاتون: 1 شهریورماه 1400

جهت دانلود قسمت سوم سریال خاتون کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کنید

سریال خاتون اولین تجربه سریال سازی تینا پاکروان در مقام نویسنده و کارگردان است که تهیه کنندگی آن را علی اسدزاده بر عهده دارد. که بالاترین کیفیت دانلود قسمت سوم سریال خاتون در این مطلب برای شما فراهم شده است.

داستان قسمت سوم سریال خاتون

داستان سریال خاتون به قلم تینا پاکروان نگارش شده است. خاتون مضمونی تاریخی دارد و پیش‌ تولید مفصلی داشته و قرار است داستان آن روایت اتفاقات د‌هه سی و چهل باشد. برای دانلود قسمت سوم سریال خاتون با لینک مستقیم به انتهای مطلب مراجعه کنید.

سریال خاتون نوشته ای داستانی-تاریخی از خانواده‌ای است که از اوایل شهریور ۱۳۲۰ آغاز شده و در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولاتی می‌شود. این برهه از تاریخ ایران با همه فراز و فرودش در زندگی تک تک ما جریان دارد.

سریال خاتون داستان زنی از زنان این سرزمین است که روزی روزگاری در ایران برای زندگی جنگیده‌اند.

نگار جواهریان در قسمت سوم سریال خاتون نقش خاتون را بازی می کند.

اشکان خطیبی در سریال خاتون در نقش شیرزاد ملک حاضر شده است. شیرزاد ملک معاون رکن دو ارتش، نظامی سخت گیر و همسر خاتون قصه‌ی ما است. عاشق است اما…

در قسمت 3 سریال خاتون شبنم مقدمی نقش فخرالنسا را زندگی می‌کند. فخر النسا زنی قدیمی، قجری که با ناصرخان ملک لاهیجی ازدواج کرده و از تهران به شمال آمده است. فخرالنسا مادر شیرزاد ملک و مادرشوهر خاتون قصه ماست.

مهران مدیری در سریال خاتون در نقش جهانگیر روزبه ظاهر شده است. «جهانگیر روزبه» مردی زیرک، پرنفوذ، طناز و فرصت طلب که انگلوفیل است و گمان دارد دنیا بر کاکل انگلیسی ها می چرخد. «جهانگیر روزبه» دایی جون انگلیسی خاتون قصه ماست.

میرسعید مولویان در قسمت 3 سریال خاتون نقش رضا فخار را زندگی می‌کند. رضا فخار مردی میهن پرست است که اشغال ایران توسط متفقین را تاب نمی آورد و برای آزادی مردم و سرزمینش می جنگد.

و ستاره پسیانی در سریال خاتون نقش پروین را زندگی می‌کند. پروین معلم مدرسه و دختری مبارز است که برای خاک این سرزمین و مردمش می جنگد. پروین، تنها دوست خاتون قصه ی ماست.

همچنین موسیقی این سریال توسط استاد کیهان کلهر ساخته شده است.

با توجه به داستان و ترکیب بازیگران خاتون از سریالهای موفق شبکه خانگی است که می تواند در کنار سریالهایی همچون زخم کاری مخاطبان بسیاری را جذب کند.

 

معرفی سریال 

.«خاتون» روایت داستانی-تاریخی از خانواده‌ای است که از اول شهریور ۱۳۲۰ آغاز شده و در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولاتی می‌شود.

تاریخ ایران با همه فراز و فرودش در زندگی تک تک ما جریان دارد.«جهانگیر روزبه» مردی زیرک، پرنفوذ، طناز و فرصت طلب که انگلوفیل است و گمان دارد دنیا بر کاکل انگلیسی‌ها می‌چرخد.«جهانگیر روزبه» دایی جون انگلیسی خاتون قصه است و مهران مدیری نقش او را بازی می‌کند.این سریال به کارگردانی تینا پاکروان به صورت اختصاصی از سایت سریال خاتون پخش خواهد شد.

بازیگران

نگار جواهریان
نگار جواهریان

در نقش خاتون

اشکان_خطیبی
اشکان خطیبی

در نقش شیرزاد ملک

مهران مدیری
مهران مدیری

در نقش جهانگیر روزبه

حامد کمیلی
حامد کمیلی

در نقش ...

پژمان بازغی
پژمان بازغی

در نقش ...

ستاره اسکندری
ستاره اسکندری

در نقش ...

پانته آ پناهی ها
پانته آ پناهی ها

در نقش ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *